Alžbeta Greenwood-Byrne

Saxophonist/Clarinetist

Obchod

ANGLIČTINA

Alžbetin debutový album 'EPOCH' bol nahraný naživo v Stapleford Granary vo vidieckom Cambridgeshire v Anglicku. Album obsahuje výber hudby z rôznych období Alžbetinho života, pričom každá skladba je spojená s dôležitou spomienkou alebo míľnikom. 'EPOCH' bol nahrávaný v čase, keď Alžbeta bola tehotná so svojím prvým chlapčekom, a preto je pre ňu ešte o to vzácnejší. Aj keď skladby nie sú navzájom priamo prepojené, každá skladba bola vybraná špeciálne na predstavenie rozmanitosti tohto krásneho nástroja - saxofónu.

1x CD - €12

Alžbeta mala to šťastie, že pri tvorbe tohto albumu mohla spolupracovať s niekoľkými úžasnými ľuďmi a neuveriteľnými hudobníkmi, vrátane klaviristov Viv McLean a Jonathan Musgrave, s ktorými sa zoznámila počas jej štúdia na Royal College of Music v Londýne a naďalej s nimi vystupuje vo svojej profesionálnej kariére.

Alžbeta má vo veľkej obľube komornú hudbu a nadšenie z hrania s inými ľuďmi, preto ju potešilo aj to, že mala možnosť nahrať niektoré skladby so sláčikovým kvartetom Hidden Compass Quartet.

© 2024 adam greenwood-byrne

Cover photo credit © Gabriella Fuzi Photography